Aicinām jauniešus uz TAIZE tikšanos

Šo sestdien, 22.oktobrī, plkst. 18.00 Rīgas Svētā Antona Romas Katoļu draudzē norisināsies TAIZE tikšanās. Aicinām visus draudzes jauniešus pēc Sv. Mises pievienoties kopienas sanākšanai.

TAIZE (Tezē) kopienā ietilpst tūkstošiem Eiropas jauno cilvēku visā pasaulē, kurus vieno ticība Dievā. Lai dziļāk izprastu reliģiju un tās izpausmes, jaunieši ceļo pa visu Eiropu un arī ārpus tās robežām. Šī gada beigās, no 28.decembra līdz pat 1.janvārim TAIZE jaunieši atbrauks arī uz Rīgu. Tezē kopiena organizē šo tikšanos pēc luterāņu, katoļu, pareizticīgo un baptistu baznīcu ielūguma.

Aicinām visus brāļus un māsas būt viesmīlīgiem un pieteikties dalībai šajā nozīmīgajā pasākumā, kļūstot par viesģimenēm TAIZE jauniešiem. Vairāk informācijas par tikšanos Rīgā un iespēju uzņemt pie sevis jauniešus no visas Eiropas un arī attālajiem Latvijas reģioniem lasiet kopienas mājaslapā